alexa gelingeliyor.com
GELİNGELİYOR'U FACEBOOK'DA

Düğün Sonrası İçin Notlar

<< Geri 03-01-2015 22:50

By: Admin

Düğününüzden size kalan hatıralar...

Gelin çiçeği olarak canlı çiçek kullandıysanız eğer çiçeğinizi kuruttuktan sonra çerçeveye koyabilirisiniz.

Gelinliğinizin saklanmasına geldiğimizde gelinlik temizleme konusunda profesyonel olan bir kuru temizlemecide gelinliğiniz zarar görmeden temizlenmelidir.Gelinliğinizi  kuru temizlemeye götürene kadar geçen sürede gelinliğinizi kuru,serin ve karanlık bir ortamda saklayın.

Düğün mekanınızın girişine davetlilerinizin sizin için kağıda not yazıp içine atabileceği bir not kutusu koyun.Balayı dönüşü evinizin ve evinizde yediğiniz yemeklerin keyfini çıkarırken her akşam birer tane bu notlardan okuyun.

Davetlilerinize teşekkür kartları gönderin,çok büyük bir incelik göstermiş olacaksınız.Balayı dönüşünüzde önem sırasından giderek yaklaşık 150 kişiye teşekkür kartı hazırlayabilirsiniz.Sizin hayatınızda değerli olduklarını hissedecekler ve size de daha fazla değer göstereceklerdir.

Eğlenceli kısımlardan biride kullandığınız sosyal ağlarda ki durum ve soyadı değişiklikleridir.Bunları göz ardı etmeyin dostu var düşmanı var.Aşkınızı takip eden çoktur.

Sosyal güvenlik kurumlarındaki medeni hal ve soyadı değişikliklerinizi takip edin.

Banka hesaplarınızı değiştirin.

Ehliyetinizdeki değişiklikleri takip edin.

Bu işler sıkıcı gibi gözükse de sevdiğiniz erkeğin soyadını taşımaya başladıktan sonra yapacağınız güzellik dolu işler olacaklar.

 

* Yorumlar

Sosyal Ağ
Geri Bildirim Formu
* Kişi : Belirsiz
* Tür :
gelingeliyor reklam

Kişiler